Základní kouzla

Z Kelevar Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Základní kouzla[editovat | hide all | hide | editovat zdroj]

Základní kouzla jsou rozděleny do tří barevných kategorií představující druh kouzla:

Černé - Neutrální.

Modré - Obranná.

Červené - Útočná.

Základní kouzla
Circle1.jpg
Circle2.jpg
Circle3.jpg
Circle4.jpg
Circle5.jpg
Circle6.jpg
Circle7.jpg
Circle8.jpg


Základy[editovat | hide | editovat zdroj]

Kouzlení je velice jednoduchá věc. Stačí vlastnit magickou knížku - SpellBook a nějaká ta kouzla v ní. Teď pouhý dvojklik na knihu, a měla by se otevřít. Poté můžete nalistovat kouzlo, kde je ve čtverečku vyobrazeno a myškou vytáhnout obrázek mimo knihu. Teď je možné knihu zavřít a kouzlo je připraveno na okamžité použití. (Nezapomeňte na reagenty!). Dvojklikem na obrázek se objeví kolečko (target), kterým můžete zacílit kouzlo. Obranná na sebe, útočná na protivníka a jiná na zem. Kouzlit můžete také užití magické formule (mantry) kouzla ("in vas mani") atp.
Čím máte víc procent Magery tým je kouzlo silnější, Síla kouzel také závisí aj od resistov.


Dávejte si pozor a nepoužívejte útočná kouzla ve městech. Stráže to spatně tráví a můžou vás zabít!


Značení run[editovat | hide | editovat zdroj]

Moc dobrá věc, ovšem když nechcete cestovat po svých. Tak nejdříve si kupte nějaké prázdné runy (prodávají je v každém obchodě s reagenty teda většinou), poté si stoupněte, kam chcete, aby vás později teleportovala, zakouzlete na ni Mark (Šestý kruh) a když se kouzlo podaří, je hotovo. Poté můžete někam popoběhnout a zakouzlit kouzlo Recall (Čtvrtý kruh) ) na takto označenou runu. Když bude vše v pořádku, tak se dostanete na místo, kde jste runu označili.

Poté můžete runu také pojmenovat, abyste v tom měli později pořádek. Stačí dvojklik na runu a napsat jak chcete, aby se jmenovala. A Enter. To je vše k označování run.